Personel, taşıma ve hizmet gerçekten görülmemiş tipte. Bu hizmetten çok memnun kaldığımı belirtmek isterim.

İşimden dolayı çok fazla taşınma işiyle uğraştım, aralarından tavsiye edebileceğim tek bir firma Bu arkadaşların firması. Gerçekten işlerini çok güzel, özenli ve temiz hallettiler. Fiyatları da ben iyiyim diyen firmalardan daha uygun, kesinlikle tavsiye ediyorum. Bu çalışma şekliniz inşallah hiç bozulmadan devam eder, böyle iyi firmaların kalıcı olmasını dilerim.

İki kez taşınmayı aynı firma ile gerçekleştirdim. Profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla zamanında ve sorunsuz bir taşıma yapıldı. Çalışan ekibin güler yüzlü ve yapıcı yaklaşımlarıyla eğlenceli bir taşıma yapıldı. Ekip uyumu ve tecrübeleri ileri düzeyde. Kurumsal bir şirket oldukları giyim kuşam, tecrübe ve eleman yeterliliğiyle kendini hissettiriyor. Birde bunu yaptıkları işe yansıtmışlar. Üst yönetimi ve çalışanları tebrik ve teşekkür ediyorum. Yine taşınsam yine bu firmayı seçerim. İyiki varsınız. Teşekkürler.

Herhangi bir eksiklik görmedim,zamanında geldiler ve çok hızlı çalıştılar.Eşyalara hiçbir zarar gelmedi,müşteri olarak çok memnun kaldım.

Hızlı ve sağlam bir şekilde taşındık. Teşekkür ederiz.

İlginiz ve çalışma düzeniniz için çok teşekkür ederiz

Tüm çalışan arkadaşlara teşekkür ederim.Hepsi çok temiz ve düzgün çalıştılar sanki hiç ev taşımamış gibi oldum.Polat Nakliyat ve tüm arkadaşlara teşekkürler.

Çalışanlar çok beyefendi çok nazik hepsi de işlerini çok iyi yapıyorlar.Çok teşekkür ederiz.

Her açıdan memnun kaldık. İlave önerimiz yokturç Teşekkürler

Yapılan hizmetten müteşekkirim. Tanıdıklarıma tavsiyede bulunur ve adınıza kefil olabilirim.

Eşyalarımı sorunsuz bir şekilde taşıdığınız için hem firmanıza hem de özellikle personelinize teşekkür ederim.Bundan sonra da bütün taşıma işlerinde firmanızı tercih etmeye devam edeceğim hem de çevremdeki insanlara firmanızı tavsiye edeceğim.

Çalışan ekibinizin samimi tavırları, nezaketleri, düzenli çalışmaları ve sorunlara çözüm üretmeleri çok memnuniyet vericiydi. Bizim hiçbir talebimizi geri çevirmediler. Güleryüzlü hizmet verdiler teşekkürler.

Şeffaf,dürüst ve kendisini müşteri yerine koyarak çalışmanız halinde başarılı olmamak için hiçbir neden kalmaz.Teşekkür ederim.Başarılar dilerim.

Mükemmel bir ekip zarar ^^ 0 ^^ çok teşekkür eder saygılarımızı sunarız.

Üç defa taşınma olayı gerçekleştirdim.En iyisi polat nakliyat oldu eksik yoktu.Teşekkür ederim.

Gelen arkadaşlar gayet nezaketli,sabırlı ve bilinçli bir şekilde taşıma işlemini yapmışlardır.Yıllardır ev taşıdım ilk kez sıkıntısız ve rahat bir şekilde yorulmadan taşındım.Kendimi misafirliğe gitmiş kadar rahat hissettim herşey için teşekkür ederim.

Eşyalarıma hiçbir zarar gelmeden ve çalışan arkadaşların güler yüzlü olması ve kısa sürede evimizi taşıdığınız için çok teşekkür ederim.

Gerçekten bu kadar basit ve temiz olacağı aklıma gelmemişti.Çok güzel bir çalışma ve taşıma oldu en ufak bir çizik ve hasar olmadığı için firmanıza ve çalışan arkadaşlara teşekkür ederim.

Personeliniz titiz,sevecen,samimi ve sorumluluk sahibidir.Hizmetiniz için teşekkür ederim.

Ev alma dönemimizde herkes(mobilyacı,su tesisatçısı,mermerci,temizlikçi vb)tek memnun ayrıldığım şirket polat nak.oldu.Herşey için teşekkür ederim.

Nakliye şirketini tavsiye üzeri buldum.Tavsiye eden arkadaş çok memnun kaldığını söylemişti ve dediği gibi bende çok memnun kaldım.Nakliye işini yapan tüm arkadaşların aldıkları paranın hakkını(fazlasıyla)verdiklerini düşünüyorum.Teşekkürler.

Çalışan arkadaşların gayretleri, çalışkanlıkları ve özellikle paketleme konusunda çok iyilerdi. Sizinle çalışmaktan çok memnunum.